Üks samm ettevõtte tutvustamiseks ja laia maailma jõudmiseks on nüüd tehtud, kodulehe esimene versioon on üles laetud. Allpool natuke sellest, kust me tuleme ja kuhu oleme jõudnud ning mida head meilt osta saab.

Alustasime aastal 2017 kolme Itaalia tõugu mesilasperega sauna taga metsas, tänaseks on peresid ligi 80 viies erinevas mesilagrupis ja kolmes erinevas maakonnas. Meie mesilased elavad puidust kortermajades ehk korpustarudes, hetkel on kasutusel nii Farrar kui Langstroth raamimõõt. Kui talvel elavad mesilased kahe- ja ühetoalistes korterites, siis suvel teeme aktiivselt juurdeehitusi ja kortermajad kõrguvad kuni 8 korterini.

2020. aastal alustasime ka mesilasemade kasvatusega, esialgu küll peamiselt oma tarbeks, aga 2021. aastal jäid mõned mesilasemad üle ka müügiks. Kutsume neid mesilasemasid kollase tõu esindajateks ehk tegemist on kohapeal paarunud itaalia tõugu mesilaste järeltulijatega. Algmaterjali oleme hankinud eesti parimatel mesilasemade kasvatajatelt- Valmar Lutsarilt, Janek Saarepuult ja Jaanus Tullilt. Ootame tagasisidet ja loodame, et 2022. aastal saame parimaid mesilasemasid ka müügiks pakkuda. 

Võta oma mesi ise! Pakume selleks kolme erinevat võimalust- laisa või kaugema kandi inimese variant on osta mesi siitsamast kodulehelt e-poest. Kohalikule elanikule on välja pakkuda kaks iseteeninduslikku müügipunkti- esimene neist asub Neeruti külas, Otepää-Maaritsa maanteel. Tegemist on eesti lipu värvides mesitaruga, mille talvehooajaks küll kokku pakime.  Teine asub Otepääl turismiinfokeskuse kõrval ja tema on iseteeninduslik mesikäpp ehk Isekäpp.

Kõige põnevam võimalus avaneb 2022. aasta suvel, kui avame töötoad, kus saab kogu meevõtmise protsessi oma nahal läbi teha. Anname teada, kui avame broneerimise võimaluse.